Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 91 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Semper Fi (2019) me Titra Shqip

Semper Fi (2019) me Titra Shqip

Ndero vëllanë tëndOct. 04, 2019United Kingdom100 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Cal është një polic i përkushtuar i cili gjithashtu shërben si rreshter në Rezervën e Trupave Detare. Kur gjysmëvëllai i tij i pamatur futet në burg për vrasjen aksidentale të një burri, Cal dhe shokët e tij hartojnë një plan për ta nxjerrë nga burgu – pavarësisht nga kostoja.

Semper Fi (2019) me Titra Shqip
Semper Fi (2019) me Titra Shqip
Titulli origjinal Semper Fi
Vlerësimi IMDb 6.1 3,441 vota
Vlerësimi TMDb 6.1 103 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Queen of Hollywood Blvd (2018) me Titra Shqip
The Last Thing Mary Saw (2021) me Titra Shqip
Edge of Darkness (2010) me Titra Shqip
Sentinelle 2021
Dunkirk (2017) me Titra Shqip
Mommy (2014) me Titra Shqip
Suite Française (2015) me Titra Shqip
Rose Island 2020
Triple Frontier (2019) me Titra Shqip
Artificial Paradises (2012) me Titra Shqip
Choose or Die (2022) me Titra Shqip
All My Friends Are Dead (2020) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit