Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 842 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1sbanh.com
Section 8 (2022) me Titra Shqip

Section 8 (2022) me Titra Shqip

Ata bëjnë një ekip vrasës.Sep. 23, 2022USA98 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pas hakmarrjes për vrasjen e familjes së tij, një ish-ushtar del nga burgu dhe rekrutohet nga një agjenci qeveritare në hije.

Section 8 (2022) me Titra Shqip
Section 8 (2022) me Titra Shqip
Section 8 (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Section 8
Vlerësimi IMDb 4.1 499 vota
Vlerësimi TMDb 7.212 33 vota

Regjizori

Aktorët

Ryan Kwanten isJake Atherton
Jake Atherton
Dermot Mulroney isSam Ramsey
Sam Ramsey
Scott Adkins isLeonard Locke
Leonard Locke
Mickey Rourke isEarl Atherton
Earl Atherton
Justin Furstenfeld isAjax Abernathy
Ajax Abernathy
Maurice Compte isUS Attorney General Martin Savoy
US Attorney General Martin Savoy
Tracy Perez isLiza Mueller
Liza Mueller
Paul Sloan isRoland Brunner
Roland Brunner
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Occupation: Rainfall (2021) me Titra Shqip
Don’t Breathe (2016) me Titra Shqip
Life (2017) me Titra Shqip
The Conjuring: The Devil Made Me Do It (2021) me Titra Shqip
A Good Day to Die Hard (2013) me Titra Shqip
The Spy Who Dumped Me (2018) me Titra Shqip
War of the Worlds (2005) me Titra Shqip
All My Friends Are Dead (2020) me Titra Shqip
Hansan: Rising Dragon (2022) me Titra Shqip
Frailty (2001) me Titra Shqip
Justice Society: World War II 2021
Cold Prey (2006) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit