Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 727 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Secret Headquarters (2022) me Titra Shqip

Secret Headquarters (2022) me Titra Shqip

Kur sekreti del jashtë, aventura fillon.Aug. 12, 2022USA89 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Ndërsa rrinë jashtë pas shkollës, Charlie dhe miqtë e tij zbulojnë selinë e superheroit më të fuqishëm në botë të fshehur nën shtëpinë e tij. Kur zuzarët sulmojnë, ata duhet të bashkohen për të mbrojtur selinë dhe për të shpëtuar botën.

Secret Headquarters (2022) me Titra Shqip
Secret Headquarters (2022) me Titra Shqip
Secret Headquarters (2022) me Titra Shqip
Secret Headquarters (2022) me Titra Shqip
Secret Headquarters (2022) me Titra Shqip
Secret Headquarters (2022) me Titra Shqip
Secret Headquarters (2022) me Titra Shqip
Secret Headquarters (2022) me Titra Shqip
Secret Headquarters (2022) me Titra Shqip
Secret Headquarters (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Secret Headquarters
Vlerësimi IMDb 7.9 45 vota
Vlerësimi TMDb 6.7 11 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Obsessed (2014) me Titra Shqip
Spiderhead (2022) me Titra Shqip
Kung Fu Panda 2 (2011) me Dublim Shqip
Monster Hunter 2020 me titra shqip
No Time to Die (2021) me Titra Shqip
Monsters of Man 2020
The Delta Force (1986)
Transformers: Dark of the Moon 2011
Battle: Los Angeles (2011) me Titra Shqip
Batman: Soul of the Dragon 2021
Sing (2016) me Titra Shqip
Samson (2018) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit