Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1588 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws
Scarlet Innocence (2014) me Titra Shqip

Scarlet Innocence (2014) me Titra Shqip

Oct. 02, 2014South Korea111 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Hak-kyu është një profesor universiteti i cili gradualisht po humbet shikimin. I prekshëm emocionalisht, ai është i mahnitur nga një dashuri obsesive për një studente të re. Ndjenjat e tij do të kthehen shpejt në një marrëdhënie të zjarrtë, por kur ai bën një gabim, marrëdhënia do të jetë e destinuar të kthehet në diçka shumë të rrezikshme dhe ndëshkuese.

Scarlet Innocence (2014) me Titra Shqip
Titulli origjinal 마담 뺑덕
Vlerësimi IMDb 6 1,072 vota
Vlerësimi TMDb 6.4 35 vota

Regjizori

Yim Pil-sung
Regjizori

Aktorët

Jung Woo-sung isProfessor Hak-kyu
Professor Hak-kyu
Esom isDeok-ee / Se-jung
Deok-ee / Se-jung
Kim Hee-won isMr. Choi
Mr. Choi
Park Seo-yeon isYoung Chung-ee
Young Chung-ee
Park So-dam isChung-ee's friend
Chung-ee's friend
Yoon Se-ah isChung-ee's mother
Chung-ee's mother
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

In Bed (2005) me Titra Shqip
Irreversible (2002) me Titra Shqip
Stillwater (2021) me Titra Shqip
Wife of a Spy (2020) me Titra Shqip
The Hater (2020)
The Ultimate Gift (2007) me Titra Shqip
Shottas (2002) me Titra Shqip
The Fast and the Furious: Tokyo Drift (2006) me Titra Shqip
The Ages of Lulu (1990) me Titra Shqip
Sliver (1993) me Titra Shqip
My Policeman (2022) me Titra Shqip
The Guilty (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit