Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 23 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Scarborough (2021) me Titra Shqip

Scarborough (2021) me Titra Shqip

Sep. 10, 2021Canada136 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Tre fëmijë në një lagje me të ardhura të ulëta që gjejnë miqësi dhe komunitet në një vend të pamundur.

Scarborough (2021) me Titra Shqip
Scarborough (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Scarborough
Vlerësimi IMDb 6.9 211 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Love Me Instead (2021) me Titra Shqip
The Dreamers (2003) me Titra Shqip
Bullet Head (2017) me Titra Shqip
Papillon (2017) me Titra Shqip
The Midnight Sky 2020
A Cowgirl’s Song (2022) me Titra Shqip
7 Prisoners (2021) me Titra Shqip
Like Father (2018) me Titra Shqip
A Journal for Jordan (2021) me Titra Shqip
A Royal Night Out (2015) me Titra Shqip
Mayday (2021) me Titra Shqip
Seal Team Eight: Behind Enemy Lines (2014) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit