Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 87 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.sh
Saw 3D (2010) me Titra Shqip

Saw 3D (2010) me Titra Shqip

Dëshironi të luani një lojë finale?Oct. 21, 2010Canada90 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Lufta kundër trashëgimisë brutale të Jigsaw – vrasësit serial të tmerrshëm që eleminon prenë e tij, njerëzit që kanë humbur vullnetin për të jetuar dhe instinktet e tyre për të mbijetuar, me kurthe morbide dhe të ndërlikuara – vazhdon të zemërohet. Ndërkohë, një pjesë e vogël e të mbijetuarve të vrasësit serial bashkohen nën krahun mbrojtës të gurusë Bobby Dagen, një njeri që fsheh sekrete të errëta, gati për të lëshuar një valë të re terrori.

Saw 3D (2010) me Titra Shqip
Saw 3D (2010) me Titra Shqip
Saw 3D (2010) me Titra Shqip
Saw 3D (2010) me Titra Shqip
Saw 3D (2010) me Titra Shqip
Titulli origjinal Saw 3D
Vlerësimi IMDb 5.6 95,924 vota
Vlerësimi TMDb 6 2,250 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Saw VI (2009) me Titra Shqip
Ripper Untold (2021) me Titra Shqip
Sleepy Hollow (1999) me Titra Shqip
Bullets of Justice (2020) me Titra Shqip
SPL II: A Time for Consequences (2015) me Titra Shqip
The Little Things (2021) me Titra Shqip
Pixie 2020
Studio 666 (2022) me Titra Shqip
Adverse (2020) me Titra Shqip
The Skeleton Key (2005) me Titra Shqip
What Josiah Saw (2021) me Titra Shqip
Breaking News in Yuba County 2021

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit