Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 24 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1itofferte.xyz
Save the Cinema (2022) me Titra Shqip

Save the Cinema (2022) me Titra Shqip

Jan. 14, 2022United Kingdom109 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Historia e vërtetë e Liz Evans, një parukiere dhe drejtuese e një teatri të rinjsh në Carmarthen, Uells, e cila filloi një fushatë në 1993 për të shpëtuar teatrin Lyric nga mbyllja. Krahas kryebashkiakut të atëhershëm të Carmarthen Richard Goodridge, ata kërkuan ndihmën e Steven Spielberg, duke siguruar një premierë speciale të Jurassic Park.

Save the Cinema (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Save the Cinema
Vlerësimi IMDb 6.6 1,022 vota
Vlerësimi TMDb 5.7 6 vota

Regjizori

Sara Sugarman
Regjizori

Aktorët

Tom Felton isRichard Goodridge
Richard Goodridge
Jonathan Pryce isMr. Morgan
Mr. Morgan
Owain Yeoman isDavid Evans
David Evans
Rhod Gilbert isMr. Powell
Mr. Powell
Thaer Al-Shayei isMr. Hopkins
Mr. Hopkins
Joe Hurst isHuw Evans
Huw Evans
Wynne Evans isSinger in Cinema (uncredited)
Singer in Cinema (uncredited)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Derë e Hapur aka Open Door (2019) Film Shqiptar
Donkeyhead (2022) me Titra Shqip
Savage 2019
Nobel Son (2007) me Titra Shqip
Black Bear 2020
Double Lover (2017) me Titra Shqip
Respect the Jux (2022) me Titra Shqip
My Son (2021) me Titra Shqip
Diary of a Nymphomaniac (2008) me Titra Shqip
Before We Go (2014) me Titra Shqip
Mean Creek (2004) me Titra Shqip
28 Hotel Rooms (2012) me Titra Shqip