Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 212 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws
Sanzaru (2020) me Titra Shqip

Sanzaru (2020) me Titra Shqip

Jan. 26, 2020USA100 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Evelyn, një infermiere e re filipinase, zhvendoset në pronën e largët të Regan Teksas. E ngarkuar me kujdesin e matriarkes Dena, ajo duhet të kujdeset edhe për nipin e saj, të pezulluar nga shkolla dhe të dyshuar për vjedhje nga vetë Dena. Ndërsa simptomat e çmendurisë po përhapen, duke e bërë Denën gjithnjë e më të paparashikueshme sidomos gjatë natës, atmosfera në shtëpi bëhet gjithnjë e më e tensionuar dhe e dhunshme. Edhe Evelyn fillon të dëgjojë zhurma misterioze që vijnë nga telefoni celular dhe të vërejë sjellje të çuditshme te papagalli i familjes. Ajo thjesht po imagjinon apo shtëpia po përpiqet të zbulojë sekretet e saj?

Sanzaru (2020) me Titra Shqip
Sanzaru (2020) me Titra Shqip
Sanzaru (2020) me Titra Shqip
Sanzaru (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal Sanzaru
Vlerësimi IMDb 5 144 vota

Regjizori

Xia Magnus
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Magic Mike (2012) me Titra Shqip
Don’t Look Back (2009) me Titra Shqip
Every Breath You Take (2021) me Titra Shqip
Mafia Inc. (2020) me Titra Shqip
Below Zero 2021 me titra shqip
The Death & Life of John F. Donovan (2019) me Titra Shqip
Sex and the City 2 (2010) me Titra Shqip
Atomic Blonde (2017) me Titra Shqip
Legion 2010
Lucky Luciano (1973) me Titra Shqip
Encounter (2021) me Titra Shqip
Heatwave (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit