Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 74 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Samurai Pirates (2013) me Titra Shqip

Samurai Pirates (2013) me Titra Shqip

May. 31, 2013UnknownNot Rated
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Shumë kohë më parë, Japonia ishte shtëpia e disa marinave. Marina Murakami, që thuhet se ishte më e forta nga të gjitha, dikur mundi edhe Nobunaga-n dhe refuzoi të bashkohej me Hideyoshi, duke zgjedhur të ndiqte dashurinë e tyre për lirinë dhe detin. Njeriu që udhëhoqi këta samurai të detit ishte zoti i madh pirat Takeyoshi Murakami. Dhe tani Kaede Murakami, një pasardhëse e Takeyoshi, është një nxënëse e shkollës fillore që jeton në një ishull. Në ditëlindjen e saj të 12-të, Kaede zbulon një flaut në depon e familjes së saj, e cila është transmetuar nga familja Murakami për breza. Flauti mban çelësin për të gjetur thesarin e varrosur të Marinës Murakami. Kjo histori aventure tregon historinë e një pirati të lashtë dhe pasardhësve të tij duke krijuar një lidhje që kapërcen kohën, duke bashkuar ishullin.

Samurai Pirates (2013) me Titra Shqip
Titulli origjinal Samurai Pirates
Vlerësimi IMDb 4.8 10 vota

Regjizori

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

After.Life (2009) me Titra Shqip
The Lion King (1994) me Titra Shqip
The Gift (2015) me Titra Shqip
Twist (2021) me Titra Shqip
Farewell Darkness (2007) me Titra Shqip
Cake (2014) me Titra Shqip
Caught by a Wave 2021
Samson (2018) me Titra Shqip
Skyfall (2012) me Titra Shqip
A Father’s Fight (2021) me Titra Shqip
Sherlock: The Abominable Bride 2016 me Titra Shqip
Danny Deckchair (2003) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit