Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 206 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Samson (2018) me Titra Shqip

Samson (2018) me Titra Shqip

I zgjedhur. I tradhtuar. I shpenguar.Feb. 16, 2018USA110 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pasi humbi dashurinë e jetës së tij ndaj një princi mizor filistin, një i ri hebre me forcë të mbinatyrshme mbron popullin e tij, duke sakrifikuar gjithçka për t’u hakmarrë për dashurinë e tij, popullin dhe Perëndinë e tij.

Samson (2018) me Titra Shqip
Samson (2018) me Titra Shqip
Samson (2018) me Titra Shqip
Samson (2018) me Titra Shqip
Samson (2018) me Titra Shqip
Titulli origjinal Samson
Vlerësimi IMDb 4.4 4,581 vota
Vlerësimi TMDb 5.8 188 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Bullet Train (2022) me Titra Shqip
R.I.P.D. (2013) me Titra Shqip
I, Robot 2004
X-Men: Days of Future Past 2014 me Titra Shqip
Skin Trade (2014) me Titra Shqip
A Dark Foe (2021) me Titra Shqip
The Good Lie (2014) me Titra Shqip
Trevor: The Musical (2022) me Titra Shqip
Blowback (2022) me Titra Shqip
Redeemer (2014) me Titra Shqip
Mystic River (2003) me Titra Shqip
A Christmas Story Christmas (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit