Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 3352 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1itofferte.xyz
Samaritan (2022) me Titra Shqip

Samaritan (2022) me Titra Shqip

25 vjet më parë u zhduk heroi më i madh në botë.Aug. 26, 2022USA99 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
7.5 4 vota

Përshkrimi i Filmit

Trembëdhjetë vjeçari Sam Cleary dyshon se fqinji i tij misterioz i izoluar, z. Smith, është në fakt samaritani vigjilent legjendar, i cili u raportua i vdekur 20 vjet më parë. Me krimin në rritje dhe qytetin në prag të kaosit, Sam e bën misionin e tij të nxisë fqinjin e tij të fshihet për të shpëtuar qytetin nga rrënimi.

Samaritan (2022) me Titra Shqip
Samaritan (2022) me Titra Shqip
Samaritan (2022) me Titra Shqip
Samaritan (2022) me Titra Shqip
Samaritan (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Samaritan
Vlerësimi IMDb 7.8 56 vota
Vlerësimi TMDb 5.925 20 vota

Regjizori

Julius Avery
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë3

Tituj të Ngjashëm

Blast Beat (2021) me Titra Shqip
Chimera Strain (2018) me Titra Shqip
Concrete Cowboy (2020) me Titra Shqip
Dirty Dancing: Havana Nights (2004) me Titra Shqip
Papillon (2017) me Titra Shqip
Dracula Untold (2014) me Titra Shqip
Resident Evil: Retribution (2012) me Titra Shqip
My Week With Marilyn (2011) me Titra Shqip
The Fallout (2022) me Titra Shqip
Wild Card (2015) me Titra Shqip
Lie with Me (2005) me Titra Shqip
No Time to Die (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit