Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 48 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1sblongvu.com
Salting the Battlefield (2014) me Titra Shqip

Salting the Battlefield (2014) me Titra Shqip

Mar. 27, 2014USA93 Min.TV-PG
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

David Hare e mbyll trilogjinë e tij të filmave për renegatin e MI5, Johnny Worricker, me një fugë tjetër mbi pushtetin, sekretet dhe krijimin britanik. Johnny Worricker shkon në arrati me Margot Tyrell nëpër Evropë dhe me mbylljen e rrjetës, ish-njeri i MI5 e di se shansi i tij i vetëm për të zgjidhur problemet e tij është të kthehet në shtëpi dhe të përballet me kryeministrin Alec Beasley.

Salting the Battlefield (2014) me Titra Shqip
Titulli origjinal Salting the Battlefield
Vlerësimi IMDb 6.6 4,348 vota
Vlerësimi TMDb 6.27 89 vota

Regjizori

David Hare
Regjizori

Aktorët

Bill Nighy isJohnny Worricker
Johnny Worricker
Ralph Fiennes isPrime Minister Alec Beasley
Prime Minister Alec Beasley
Ewen Bremner isRollo Madeley
Rollo Madeley
Judy Davis isJill Tankard
Jill Tankard
Felicity Jones isJulianne Worricker
Julianne Worricker
Olivia Williams isBelinda Kay
Belinda Kay
Rupert Graves isStirling Rogers
Stirling Rogers
Saskia Reeves isAnthea Catcheside
Anthea Catcheside
Shazad Latif isJez Nichols
Jez Nichols
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Love Object (2003) me Titra Shqip
Hell Hath No Fury (2021) me Titra Shqip
Never Back Down: Revolt (2021) me Titra Shqip
Sweetheart (2021) me Titra Shqip
Enola Holmes (2020) me Titra Shqip
John Wick (2014) me Titra Shqip
First Date (2021) me Titra Shqip
The Emperor’s Sword (2020) me Titra Shqip
The Strange Thing About the Johnsons (2011) me Titra Shqip
12 Rounds (2009) me Titra Shqip
Maze Runner: The Death Cure (2018) me Titra Shqip
T2 Trainspotting (2017) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit