Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 330 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
Sahara (2017) me Dublim Shqip

Sahara (2017) me Dublim Shqip

Feb. 01, 2017Canada86 Min.TV-Y7
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Midis Ajarit, gjarprit të shkretëtirës dhe Evës, gjarprit të gjelbër të një oazi të harlisur, është dashuri me shikim të parë. Ndërsa ata planifikojnë të ikin së bashku, Eva është rrëmbyer nga Omar, një magjepsës i keq i gjarprinjve. Me ndihmën e mikut akrep Pitt dhe vëllait rebel të Evës, Ajar do të shkojë në një aventurë të egër në shkretëtirën e Saharasë për të kthyer të dashurën e tij para se të jetë vonë.

Sahara (2017) me Dublim Shqip
Sahara (2017) me Dublim Shqip
Sahara (2017) me Dublim Shqip
Sahara (2017) me Dublim Shqip
Sahara (2017) me Dublim Shqip
Sahara (2017) me Dublim Shqip
Sahara (2017) me Dublim Shqip
Sahara (2017) me Dublim Shqip
Sahara (2017) me Dublim Shqip
Sahara (2017) me Dublim Shqip
Titulli origjinal Sahara
Vlerësimi IMDb 5.6 2,635 vota
Vlerësimi TMDb 5.8 224 vota

Regjizori

Pierre Coré
Regjizori

Aktorët

Omar Sy isAjar (voice)
Ajar (voice)
Louane isEva (voice)
Eva (voice)
Franck Gastambide isPitt (voice)
Pitt (voice)
Vincent Lacoste isGary (voice)
Gary (voice)
Ramzy Bedia isChef Chef (voice)
Chef Chef (voice)
Clovis Cornillac isVer Luisant (voice)
Ver Luisant (voice)
Jean Dujardin isGeorges (voice)
Georges (voice)
Reem Kherici isAlexandrie (voice)
Alexandrie (voice)
Jonathan Lambert isMichael (voice)
Michael (voice)
Sabrina Ouazani isAlexandra (voice)
Alexandra (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Spectre (2015) me Titra Shqip
Vice (2015) me Titra Shqip
Interceptor (2022) me Titra Shqip
Die Another Day (2002) me Titra Shqip
Skyfall (2012) me Titra Shqip
Five Children and It (2004) me Dublim Shqip
Maze Runner: The Death Cure (2018) me Titra Shqip
The Expendables (2010) me Titra Shqip
Casino Royale 2006 me Titra Shqip
A Dangerous Man (2009) me Titra Shqip
Alvin and the Chipmunks (2007) me Dublim Shqip
Dinosaur World (2020) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit