Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 77 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1sbanh.com
Safer at Home (2021) me Titra Shqip

Safer at Home (2021) me Titra Shqip

Izolimi është një vrasës.Feb. 26, 2021USA82 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Dy vjet pas pandemisë, një grup miqsh organizojnë një festë në internet me një natë lojërash, pije dhe drogë. Pas marrjes së një pilule ekstazi, gjërat shkojnë tmerrësisht keq dhe siguria e shtëpisë së tyre bëhet më e tmerrshme sesa kaosi i furishëm jashtë.

Safer at Home (2021) me Titra Shqip
Safer at Home (2021) me Titra Shqip
Safer at Home (2021) me Titra Shqip
Safer at Home (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Safer at Home
Vlerësimi IMDb 4 3,638 vota
Vlerësimi TMDb 5.5 116 vota
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

The Expendables (2010) me Titra Shqip
Bloodsport: The Dark Kumite 1999
The Transporter (2002) me Titra Shqip
Now You See Me (2013) me Titra Shqip
Sentinelle 2021
Paradise Cove (2021) me Titra Shqip
Monstrum (2018) me Titra Shqip
Naples in Veils (2017) me Titra Shqip
I Came By (2022) me Titra Shqip
Awoken (2020) me Titra Shqip
Beckett (2021) me Titra Shqip
Meander (2021) me Titra Shqip