Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 133 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1fcom
Safe (2012) me Titra Shqip

Safe (2012) me Titra Shqip

Ajo ka kodin. Ai është çelësi.Apr. 16, 2012USA94 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pasi një ish-agjent elitar shpëton një vajzë 12-vjeçare kineze që është rrëmbyer, ata e gjejnë veten në mes të një përplasjeje midis Triads, mafias ruse dhe politikanëve dhe policisë së korruptuar të qytetit të Nju Jorkut.

Safe (2012) me Titra Shqip
Safe (2012) me Titra Shqip
Safe (2012) me Titra Shqip
Safe (2012) me Titra Shqip
Titulli origjinal Safe
Vlerësimi IMDb 6.5 108,872 vota
Vlerësimi TMDb 6.5 1,928 vota

Regjizori

Boaz Yakin
Regjizori

Aktorët

Jason Statham isLuke Wright
Luke Wright
Chris Sarandon isMayor Tremello
Mayor Tremello
James Hong isHan Jiao
Han Jiao
Robert John Burke isCaptain Wolf
Captain Wolf
Anson Mount isAlex Rosen
Alex Rosen
Reggie Lee isQuan Chang
Quan Chang
Joseph Sikora isVassily Docheski
Vassily Docheski
Igor Jijikine isChemyakin
Chemyakin
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Guardians of the Galaxy (2014) me Titra Shqip
The White Storm 2: Drug Lords (2019) me Titra Shqip
The X Files (1998) me Titra Shqip
Monster Hunter: Legends of the Guild (2021) me Titra Shqip
Don’t Tell a Soul (2020)
How I Fell in Love with a Gangster (2022) me Titra Shqip
Caged (2010) me Titra Shqip
The Prey: Legend of Karnoctus (2022) me Titra Shqip
Dead Reckoning 2020 me Titra Shqip
Betrayed 1988
Riphagen the Untouchable (2016) me Titra Shqip
Drive All Night (2021) me Titra Shqip