Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 126 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Sabrina (2018) me Titra Shqip

Sabrina (2018) me Titra Shqip

Jul. 12, 2018Indonesia98 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Maira jeton e lumtur me Aiden, një prodhues kukullash dhe pronare kompanie lodrash. Por Vanya, vajza e tyre e birësuar dhe mbesa e Aiden, ende po përballet me humbjen e nënës së saj të lindjes. Pasi Vanya luan Charlie’s Pencil për të thirrur nënën e saj të ndjerë, gjëra të çuditshme fillojnë të ndodhin.

Sabrina (2018) me Titra Shqip
Titulli origjinal Sabrina
Vlerësimi IMDb 4.1 1,738 vota
Vlerësimi TMDb 5.3 154 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Ek Villain (2014) me Titra Shqip
Inside (2007) me Titra Shqip
Bad Moon 1996
Kimi (2022) me Titra Shqip
Hollow Man 2000 me Titra Shqip
Psychosexual (2022) me Titra Shqip
Desperado (1995) me Titra Shqip
Exploited (2022) me Titra Shqip
Tamami: The Baby’s Curse (2008) me Titra Shqip
The Djinn (2021)
Last Survivors (2022) me Titra Shqip
The Swarm (2020) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit