Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 352 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1fcom
Rush Hour 3 2007 me Titra Shqip

Rush Hour 3 2007 me Titra Shqip

Aug. 08, 2007United States91 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Detektivi i LAPD Carter dhe Kryeinspektori i Hong Kongut Lee janë edhe një herë “të detyruar” të bashkojnë forcat për të mposhtur një bos Triad të fshehur në Paris.

Rush Hour 3 2007 me Titra Shqip
Rush Hour 3 2007 me Titra Shqip
Rush Hour 3 2007 me Titra Shqip
Rush Hour 3 2007 me Titra Shqip
Rush Hour 3 2007 me Titra Shqip
Rush Hour 3 2007 me Titra Shqip
Rush Hour 3 2007 me Titra Shqip
Rush Hour 3 2007 me Titra Shqip
Titulli origjinal Rush Hour 3
Vlerësimi IMDb 6.2 156,131 vota
Vlerësimi TMDb 6.4 2,189 vota

Regjizori

Brett Ratner
Regjizori

Aktorët

Chris Tucker isDet. James Carter
Det. James Carter
Jackie Chan isChief Insp. Lee
Chief Insp. Lee
Max von Sydow isVarden Reynard
Varden Reynard
Philip Baker Hall isCapt. William Diel
Capt. William Diel
Yūki Kudō isDragon Lady
Dragon Lady
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

La Soga: Salvation (2022) me Titra Shqip
Tom & Jerry 2021 me Titra Shqip
22 Jump Street 2014
Last Three Days (2020) me Titra Shqip
The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) me Titra Shqip
Bring Him Back Dead (2022) me Titra Shqip
The Sitter (2011) me Titra Shqip
Lord of the Streets (2022) me Titra Shqip
Small Engine Repair (2021) me Titra Shqip
Benny Loves You (2019) me Titra Shqip
Dasvi (2022) me Titra Shqip
Casino Royale 2006 me Titra Shqip