Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 66 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Running for Grace (2018) me Titra Shqip

Running for Grace (2018) me Titra Shqip

Dashuria ia vlen të shkosh në distancëAug. 17, 2018USA110 Min.TV-14
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një djalë jetim i racës së përzier gjen familje me mjekun e sapoardhur të fshatit të bardhë në Hawaii. Djali mund të vrapojë si era dhe fillon të sjellë ilaçet e Dokut te mbledhësit e kafesë në të gjithë rajonin malor. Në një detyrë, vrapuesi i mjekësisë takon vajzën e pronarit të plantacionit dhe një dashuri e ndaluar dhe e re lulëzon si “Kona Snow” e bardhë e pemëve të kafesë përreth.

Running for Grace (2018) me Titra Shqip
Running for Grace (2018) me Titra Shqip
Titulli origjinal Running for Grace
Vlerësimi IMDb 6.1 1,592 vota
Vlerësimi TMDb 6.479 48 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Lust Stories (2018) me Titra Shqip
Really Love (2020) me Titra Shqip
The Young and Prodigious T.S. Spivet 2013
Cocktail (2012) me Titra Shqip
Romeo & Juliet (2021) me Titra Shqip
Wild Child 2008 me Titra Shqip
Wild Orchid (1989) me Titra Shqip
Room in Rome (2010) me Titra Shqip
Coco (2017) me Dublim Shqip
My Super Ex-Girlfriend (2006) me Titra Shqip
Nelly Rapp – Monster Agent (2020) me Titra Shqip
Ivy + Bean: Doomed to Dance (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit