Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 32 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Run the Race (2019) me Titra Shqip

Run the Race (2019) me Titra Shqip

Pesha e botës. Dashuria e një vëllai.Feb. 22, 2019USA94 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

I rrëmbyer nga vdekja e nënës dhe braktisja e babait të tij, Zach, një atlet i të gjitha shteteve, gjen lavdi në fushën e futbollit, duke punuar për të fituar një bursë kolegji dhe biletën e vëllezërve jashtë qytetit. Kur një dëmtim shkatërrues e vë Zakun – dhe ëndrrat e tij – në mënjanë, Dejvidi lidh rrotat e tij të pista për të shpëtuar të ardhmen e tyre dhe për ta drejtuar Zakun drejt shpresës.

Run the Race (2019) me Titra Shqip
Run the Race (2019) me Titra Shqip
Run the Race (2019) me Titra Shqip
Run the Race (2019) me Titra Shqip
Run the Race (2019) me Titra Shqip
Titulli origjinal Run the Race
Vlerësimi IMDb 5.9 1,569 vota
Vlerësimi TMDb 7.5 38 vota

Regjizori

Chris Dowling
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Warning Shot (2018) me Titra Shqip
Kill the Messenger (2014) me Titra Shqip
Black (2005) me Titra Shqip
Woman in Gold (2015) me Titra Shqip
Honey 4: Rise Up and Dance (2018) me Titra Shqip
Goodnight Mommy (2022) me Titra Shqip
Margin Call (2011) me Titra Shqip
Honest Thief 2020 me Titra Shqip
Pearl Harbor 2001 me Titra Shqip
Gabbar Is Back (2015) me Titra Shqip
Together (2021) me Titra Shqip
3-D Sex and Zen: Extreme Ecstasy (2011) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit