Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 27 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1sblongvu.com
Rudderless (2014) me Titra Shqip

Rudderless (2014) me Titra Shqip

Rruga e kthimit fillon me një akord të vetëm.Oct. 17, 2014USA105 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një baba i pikëlluar në një spirale në rënie përplaset me një kuti me kasetat dhe tekstet demo të djalit të tij të vdekur së fundmi. I tronditur nga zbulimi i këtij talenti të panjohur, ai formon një grup me shpresën për të gjetur një katarsis.

Rudderless (2014) me Titra Shqip
Rudderless (2014) me Titra Shqip
Titulli origjinal Rudderless
Vlerësimi IMDb 7.4 18,879 vota
Vlerësimi TMDb 7.2 259 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

After the Wedding 2006 me Titra Shqip
Magic Mike XXL (2015) me Titra Shqip
The Mauritanian 2021
Final Frequency (2021) me Titra Shqip
Blade Runner (1982) me Titra Shqip
Love & Mercy (2015) me Titra Shqip
Jai Bhim (2021) me Titra Shqip
Heart of Dragon (1985) me Titra Shqip
The Spy Who Dumped Me (2018) me Titra Shqip
Gravity (2013) me Titra Shqip
Suburra (2015)
Monamour (2006) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit