Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 309 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Rubikon (2022) me Titra Shqip

Rubikon (2022) me Titra Shqip

Merr fryme thelle. Është e fundit.Jul. 01, 2022Austria110 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Ushtari i kompanisë Hannah dhe shkencëtarët Gavin dhe Dimitri po hulumtojnë një projekt algash në bordin e stacionit hapësinor Rubikon, i cili supozohet të furnizojë përgjithmonë njerëzimin me oksigjen dhe ushqim. Por papritmas toka zhduket poshtë tyre në një mjegull kafe, toksike dhe çdo kontakt ndërpritet – a janë ata të mbijetuarit e fundit të njerëzimit? A duhet të nisin stacionin e sigurt, të guxojnë fluturimin e kthimit dhe në këtë mënyrë të rrezikojnë jetën e tyre?

Rubikon (2022) me Titra Shqip
Rubikon (2022) me Titra Shqip
Rubikon (2022) me Titra Shqip
Rubikon (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Rubikon
Vlerësimi IMDb 4.6 831 vota
Vlerësimi TMDb 6.4 17 vota

Regjizori

Aktorët

Julia Franz Richter isHannah Wagner
Hannah Wagner
Mark Ivanir isDimitri Krylow
Dimitri Krylow
Nicholas Monu isPhilipp Jenson
Philipp Jenson
Daniela Kong isTracy Sato
Tracy Sato
Konstantin Frolov isDanilo Krylow
Danilo Krylow
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Resident Evil: Degeneration (2008) me Titra Shqip
Die Hard 2 (1990) me Titra Shqip
Interceptor (2022) me Titra Shqip
E.T. the Extra-Terrestrial (1982) me Dublim Shqip
A Shot Through the Wall (2022) me Titra Shqip
See for Me (2022) me Titra Shqip
The First Purge (2018) me Titra Shqip
The Heist of the Century (2020) me Titra Shqip
Captain America: The Winter Soldier (2014) me Titra Shqip
Transcendence (2014) me Titra Shqip
Trigger Point 2021
Pig Hunt (2008) me Titra Shqip