Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 189 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1fcom
Rooney (2022) me Titra Shqip

Rooney (2022) me Titra Shqip

Feb. 11, 2022United KingdomNot Rated
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një dokumentar që mbulon jetën dhe karrierën e legjendës së Manchester United dhe Anglisë, Wayne Rooney.

Rooney (2022) me Titra Shqip
Rooney (2022) me Titra Shqip
Rooney (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Rooney
Vlerësimi IMDb 7.8 11 vota
Vlerësimi TMDb 5.3 3 vota

Regjizori

Matt Smith
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

A Cop Movie (2021) me Titra Shqip
Gladbeck: The Hostage Crisis (2022) me Titra Shqip
Untold: Malice at the Palace (2021) me Titra Shqip
David Attenborough: A Life on Our Planet (2020) me Titra Shqip
Winter on Fire: Ukraine’s Fight for Freedom (2015) me Titra Shqip
Diego Maradona (2019) me Titra Shqip
The Adventures of Anais Nin (2015) me Titra Shqip
Seaspiracy 2021
Becoming Warren Buffett (2017) me Titra Shqip
Elizabeth Windsor (2022) me Titra Shqip
My Octopus Teacher (2020) me Titra Shqip
Schumacher (2021) me Titra Shqip