Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 71 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Room (2015) me Titra Shqip

Room (2015) me Titra Shqip

Dashuria nuk njeh kufijOct. 16, 2015Canada118 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

E mbajtur rob për 7 vjet në një hapësirë ​​të mbyllur, një grua dhe djali i saj i vogël më në fund fitojnë lirinë e tyre, duke e lejuar djalin të përjetojë botën e jashtme për herë të parë.

Room (2015) me Titra Shqip
Room (2015) me Titra Shqip
Room (2015) me Titra Shqip
Room (2015) me Titra Shqip
Room (2015) me Titra Shqip
Room (2015) me Titra Shqip
Room (2015) me Titra Shqip
Room (2015) me Titra Shqip
Room (2015) me Titra Shqip
Room (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal Room
Vlerësimi IMDb 8.1 416,972 vota
Vlerësimi TMDb 8.049 8,158 vota

Regjizori

Aktorët

Brie Larson isJoy
Joy "Ma" Newsome
Jacob Tremblay isJack Newsome
Jack Newsome
Joan Allen isNancy Newsome
Nancy Newsome
William H. Macy isRobert Newsome
Robert Newsome
Amanda Brugel isOfficer Parker
Officer Parker
Joe Pingue isOfficer Grabowski
Officer Grabowski
Cas Anvar isDr. Mittal
Dr. Mittal
Wendy Crewson isTalk Show Host
Talk Show Host
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Gold Rush (1925) me Titra Shqip
The Flash (2022) me Titra Shqip
G.I. Joe: Retaliation 2013 me Titra Shqip
Honey (2003) me Titra Shqip
The Conjuring (2013) me Titra Shqip
Burial (2022) me Titra Shqip
Harvey (2021) me Titra Shqip
Green Lantern (2011) me Titra Shqip
Eagle Eye (2008) me Titra Shqip
Topside (2022) me Titra Shqip
LOL (2012) me Titra Shqip
BlacKkKlansman (2018) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit