Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 123 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1sblongvu.com
  • Server 2fcom
Ronaldo (2015) me Titra Shqip

Ronaldo (2015) me Titra Shqip

Astonishing. Intimate. Definitive.Nov. 09, 2015United Kingdom92 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një vit në jetën e Cristiano Ronaldos, një prej futbollistëve më të mirë në botë. Duke e ndjekur atë, shfaqet një portret i ngushtë dhe intim i jetës së një prej yjeve më të mëdhenj të futbollit të të gjitha kohërave, i njohur dhe i dashur nga miliona njerëz për shfrytëzimet e tij sportive dhe për bujarinë e tij të madhe.

Ronaldo (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal Ronaldo
Vlerësimi IMDb 6.4 14,693 vota
Vlerësimi TMDb 6.8 245 vota

Regjizori

Anthony Wonke
Regjizori

Aktorët

Georgie Bingham isEnglish Sports Presenter 1 (voice)
English Sports Presenter 1 (voice)
Adrian Clarke isEnglish Sports Presenter 2 (voice)
English Sports Presenter 2 (voice)
David Álvarez Izquierdo isSpanish Sports Presenter 1 (voice)
Spanish Sports Presenter 1 (voice)
Rhiannon Jones isSpanish Sports Presenter 2 (voice)
Spanish Sports Presenter 2 (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Patriot 2000
Redeeming Love (2022) me Titra Shqip
Arthur & Merlin: Knights of Camelot (2020)
Hostile Territory (2022) me Titra Shqip
Malcolm X (1992) me Titra Shqip
Genius (2016) me Titra Shqip
Becoming Warren Buffett (2017) me Titra Shqip
The Assassin (2015) me Titra Shqip
The Last Frontier (2020)
Lone Survivor (2013) me Titra Shqip
The Stronghold (2017) me Titra Shqip
Judas and the Black Messiah 2021

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit