Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 335 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com
Romeo & Juliet (2021) me Titra Shqip

Romeo & Juliet (2021) me Titra Shqip

Apr. 04, 2021United Kingdom90 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë


Përshkrimi i Filmit

Një përshtatje e tragjedisë së Shekspirit e vendosur në Italinë e sotme ku dy të rinj të dashuruar përpiqen të kapërcejnë një botë të dhunshme ku përplasen vlerat katolike dhe laike.

Romeo & Juliet (2021) me Titra Shqip
Romeo & Juliet (2021) me Titra Shqip
Romeo & Juliet (2021) me Titra Shqip
Romeo & Juliet (2021) me Titra Shqip
Romeo & Juliet (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Romeo & Juliet
Vlerësimi IMDb 7.7 327 vota
Vlerësimi TMDb 7.4 5 vota

Regjizori

Simon Godwin
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Decision to Leave (2022) me Titra Shqip
Fucking Berlin (2016) me Titra Shqip
Miss Pettigrew Lives for a Day 2008
The Girl in the Bathtub (2018) me Titra Shqip
Dear Christmas 2020
After (2019) me Titra Shqip
Frequently Asked Questions About Time Travel (2009) me Titra Shqip
Sing (2016) me Titra Shqip
Below Her Mouth (2017) me Titra Shqip
The Best of Me (2014) me Titra Shqip
That’s Amor (2022) me Titra Shqip
CODA (2021) me Titra Shqip