Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 70 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2sbchill.com
  • Server 3itofferte.xyz
Romanzo Criminale (2005) me Titra Shqip

Romanzo Criminale (2005) me Titra Shqip

Sep. 30, 2005France152 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë


Përshkrimi i Filmit

Pas vuajtjes së burgut për një vepër të mitur, Freddo mbledh miqtë e tij të vjetër Libano dhe Dandi dhe fillon një zbavitje krimi që e bën treshen gangsterët më të fuqishëm në Romë. Libano e pëlqen statusin e tyre të ri dhe kërkon të përhapë ndikimin e tyre në të gjithë botën e krimit, ndërsa dy të tjerët ndjekin dëshirat më mishore. Për dekada, banda e tyre kryen krime ekstravagante, derisa paranoja kërcënon të ndajë miqtë.

Romanzo Criminale (2005) me Titra Shqip
Titulli origjinal Romanzo criminale
Vlerësimi IMDb 7.2 9,345 vota
Vlerësimi TMDb 7.2 585 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Duel (2016) me Titra Shqip
Knocking (2021) me Titra Shqip
Nash Bridges (2021) me Titra Shqip
Fistful of Vengeance (2022) me Titra Shqip
Fear of Rain 2021
Beckett (2021) me Titra Shqip
10 Years (2012) me Titra Shqip
The Prey (2011) me Titra Shqip
Endgame (2021) me Titra Shqip
12 Rounds 3: Lockdown (2015) me Titra Shqip
Good Luck (2014) me Titra Shqip
Blind War (2022) me Titra Shqip