Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 223 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Rogue River (2012) me Titra Shqip

Rogue River (2012) me Titra Shqip

Ju nuk mund të tejkaloni familjen.Jan. 16, 2012United States81 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Ende e trishtuar nga vdekja e babait të saj, Mara vendos të shpërndajë hirin e tij në lumin Rogue, Oregon. Kur ajo ngelet pa makinë dhe mjet komunikimi gjatë rrugës, Mara pranon një udhëtim nga Jon Wall, një djalë i dashur që mban zi për vdekjen e vajzës së tij të vogël. Një devijim i shkurtër i çon në shtëpinë në pyll ku Jon jeton me gruan e tij Lea. E goditur nga Lea, Mara gjen ngushëllim duke ndarë me të dhimbjen e tragjedisë së tyre personale. Sidoqoftë, jo gjithçka është aq piktoreske sa duket dhe Mara së shpejti e gjen veten të burgosur nga një makth, e detyruar të luftojë për të mbijetuar në botën e errët dhe të dhunshme të çiftit.

Rogue River (2012) me Titra Shqip
Titulli origjinal Rogue River
Vlerësimi IMDb 4.3 1,797 vota
Vlerësimi TMDb 5.1 63 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Jack Strong (2014) me Titra Shqip
Resident Evil: Retribution (2012) me Titra Shqip
Sabrina (2018) me Titra Shqip
Rambo: First Blood Part II (1985) me Titra Shqip
Babysitter Must Die (2020) me Titra Shqip
Carter (2022) me Titra Shqip
The Weekend Away (2022) me Titra Shqip
The Enforcer (2022) me Titra Shqip
Insidious: The Last Key (2018) me Titra Shqip
Predator (1987) me Titra Shqip
The Exorcist (1973) me Titra Shqip
The Hollow Point (2016) me Titra Shqip