Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 234 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1sbanh.com
Rogue Agent (2022) me Titra Shqip

Rogue Agent (2022) me Titra Shqip

Ju nuk mund ta tejkaloni të vërtetën.Aug. 12, 2022Germany115 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Historia e VËRTETË, e jashtëzakonshme dhe rrëqethëse e mashtruesit të karrierës Robert Freegard, i cili u maskua si agjent i MI5 dhe mashtroi njerëzit që të fshiheshin, dhe gruan që e kishte dashuruar dhe më pas e rrëzoi.

Rogue Agent (2022) me Titra Shqip
Rogue Agent (2022) me Titra Shqip
Rogue Agent (2022) me Titra Shqip
Rogue Agent (2022) me Titra Shqip
Rogue Agent (2022) me Titra Shqip
Rogue Agent (2022) me Titra Shqip
Rogue Agent (2022) me Titra Shqip
Rogue Agent (2022) me Titra Shqip
Rogue Agent (2022) me Titra Shqip
Rogue Agent (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Rogue Agent
Vlerësimi IMDb 6.3 5,142 vota
Vlerësimi TMDb 6.558 43 vota

Regjizori

Declan Lawn
Regjizori

Aktorët

Gemma Arterton isAlice Archer
Alice Archer
James Norton isRobert Freegard
Robert Freegard
Marisa Abela isSophie Jones
Sophie Jones
Sarah Goldberg isJenny Jackson
Jenny Jackson
Shazad Latif isDC Sonny Chandra
DC Sonny Chandra
Freya Mavor isMae Hansen
Mae Hansen
Rob Malone isIan Preston
Ian Preston
Edwina Findley Dickerson isSpecial AgentSandy Harland
Special AgentSandy Harland
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Detyre e Posacme aka Special Task (1963) Film Shqiptar
Spiral: From the Book of Saw (2021) me Titra Shqip
Vanity Fair (2004) me Titra Shqip
Purple Hearts (2022) me Titra Shqip
To the Adventure (2008) me Titra Shqip
True to the Game (2017) me Titra Shqip
Love on a Weekend (2010) me Titra Shqip
Game of Death (1978) me Titra Shqip
Sniper: Legacy 2014
Sympathy for Lady Vengeance (2005) me Titra Shqip
The Crossing (2020) me Titra Shqip
Prey (2007) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit