Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 32 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.sh
Rocks (2019) me Titra Shqip

Rocks (2019) me Titra Shqip

Sep. 05, 2019United Kingdom94 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pesëmbëdhjetë vjeçarja Rox, me origjinë nigeriane, është një adoleshent me ëndrra të mëdha për të ardhmen, miq të ndritur dhe një vëlla më të vogël, Emmanuel, shtatë vjeç. Jeta e saj ndryshon në mënyrë dramatike ditën që nëna e saj largohet papritur nga shtëpia.

Rocks (2019) me Titra Shqip
Titulli origjinal Rocks
Vlerësimi IMDb 7.5 4,265 vota
Vlerësimi TMDb 6.6 56 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Hunted (2003) me Titra Shqip
Brilliantlove (2010) me Titra Shqip
Burning Bright (2010)
Albträumer (2020) me Titra Shqip
The Death & Life of John F. Donovan (2019) me Titra Shqip
Never Die Alone (2004) me Titra Shqip
The Usual Suspects 1995 me Titra Shqip
You Won’t Be Alone (2022) me Titra Shqip
The Cured (2017) me Titra Shqip
Time Out of Mind (2014) me Titra Shqip
Fear of Rain 2021
Sweetheart (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit