Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 112 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1fcom
Robot Overlords (2015) me Titra Shqip

Robot Overlords (2015) me Titra Shqip

Njerëzimi mund të bjerë. Heronjtë do të ngrihen.Jan. 29, 2015United Kingdom90 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kanë kaluar tre vjet që kur robotët pushtuan Tokën. Sean Flynn kurrë nuk ka hequr dorë nga shpresa për të gjetur babanë e tij ende gjallë dhe të gjitha qeniet njerëzore janë të pajisura me transmetues për t’u kontrolluar nga robotët dhe për t’u bindur rregullave të tyre. Kur një aksident në shtëpi lidh qark të shkurtër transmetuesin e tij, Sean dhe miqtë kanë mundësinë të depërtojnë në radhët e kundërshtarëve të huaj dhe të përpiqen të çlirojnë njerëzimin një herë e përgjithmonë.

Robot Overlords (2015) me Titra Shqip
Robot Overlords (2015) me Titra Shqip
Robot Overlords (2015) me Titra Shqip
Robot Overlords (2015) me Titra Shqip
Robot Overlords (2015) me Titra Shqip
Robot Overlords (2015) me Titra Shqip
Robot Overlords (2015) me Titra Shqip
Robot Overlords (2015) me Titra Shqip
Robot Overlords (2015) me Titra Shqip
Robot Overlords (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal Robot Overlords
Vlerësimi IMDb 4.6 7,094 vota
Vlerësimi TMDb 4.8 198 vota

Regjizori

Terry Loane
Regjizori

Aktorët

Ben Kingsley isRobin Smythe
Robin Smythe
Ella Hunt isAlexandra
Alexandra
Roy Hudd isMorse Code Martin
Morse Code Martin
Mark Asante isVC Member
VC Member
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Warhunt (2022) me Titra Shqip
Against the Ice (2022) me Titra Shqip
Arn: The Knight Templar (2007) me Titra Shqip
Dawn of the Dead (2004) me Titra Shqip
Superman: Unbound (2013) me Titra Shqip
Seven Years in Tibet (1997) me Titra Shqip
Fear and Loathing in Las Vegas (1998) me Titra Shqip
Finding ‘Ohana (2021)
Spy Kids: All the Time in the World (2011) me Titra Shqip
Megaboa (2021) me Titra Shqip
Kubo and the Two Strings (2016) me Titra Shqip
Iron Man 2 (2010) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit