Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 81 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
River (2021) me Titra Shqip

River (2021) me Titra Shqip

Pas zhdukjes nga një takim në pyll, River nis një udhëtim të bezdisshëm të vetë-zbulimit.Jul. 13, 2021USA93 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pasi u zhduk për më shumë se një javë, River përpiqet të ribashkojë kujtesën e saj të fragmentuar, ndërsa zhytet në prag të çmendurisë dhe vë në dyshim se çfarë është e vërtetë kundrejt një ëndrre.

River (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal River
Vlerësimi IMDb 3.3 191 vota
Vlerësimi TMDb 6.3 2 vota

Regjizori

Emily Skye
Regjizori

Aktorët

Courtney Gains isDr. Michael Glenn
Dr. Michael Glenn
Alexandra Rose isAmanda Banks
Amanda Banks
Rob Marshall isJamie Banks
Jamie Banks
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Risen (2021) me Titra Shqip
E.T. the Extra-Terrestrial (1982) me Dublim Shqip
The Dreamers (2003) me Titra Shqip
Night Raiders (2021) me Titra Shqip
ONODA: 10,000 Nights in the Jungle (2021) me Titra Shqip
Funny People (2009) me Titra Shqip
Grace of Monaco (2014) me Titra Shqip
Nymphomaniac: Vol. II (2013) me Titra Shqip
Mixtape (2021) me Titra Shqip
A Shot Through the Wall (2022) me Titra Shqip
Life As We Know It (2010) me Titra Shqip
Daddy Issues (2019) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit