Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 389 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1fcom
Risen (2016) me Titra Shqip

Risen (2016) me Titra Shqip

Dëshmoni gjuetinë që ndryshoi rrjedhën e historisë njerëzoreFeb. 18, 2016USA107 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Historia biblike dhe epike e ringjalljes së Krishtit, e parë përmes syve të një besimtari. Clavius, një tribunë e fuqishme ushtarake romake dhe ndihmësi i tij Lucius kanë për detyrë të zgjidhin misterin në lidhje me atë që ndodhi me trupin e Jezusit në javët pas kryqëzimit të tij, në mënyrë që të fshijnë thashethemet për ardhjen e një mesia dhe të parandalojnë përballjen me Jeruzalemin.

Risen (2016) me Titra Shqip
Risen (2016) me Titra Shqip
Risen (2016) me Titra Shqip
Titulli origjinal Risen
Vlerësimi IMDb 6.3 26,817 vota
Vlerësimi TMDb 6.1 618 vota

Regjizori

Aktorët

Peter Firth isPontius Pilate
Pontius Pilate
Mark Killeen isAntonius
Antonius
María Botto isMary Magdalene
Mary Magdalene
Antonio Gil isJoseph of Arimathea
Joseph of Arimathea
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

American Animals (2018) me Titra Shqip
Warriors of Future (2022) me Titra Shqip
George Washington 2000
The Young and Prodigious T.S. Spivet 2013
Windfall (2022) me Titra Shqip
Jenny’s Wedding (2015) me Titra Shqip
The Rite (2011) me Titra Shqip
Shame (2011) me Titra Shqip
Snitch (2013) me Titra Shqip
Sherlock: The Abominable Bride 2016 me Titra Shqip
Only the Brave (2017) me Titra Shqip
Together Together (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit