Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 217 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles: The Movie (2022) me Titra Shqip

Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles: The Movie (2022) me Titra Shqip

Aug. 05, 2022USA86 Min.TV-Y7
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kur një i huaj misterioz vjen nga e ardhmja me një paralajmërim të tmerrshëm, Leo detyrohet të ngrihet dhe të udhëheqë vëllezërit e tij, Raph, Donnie dhe Mikey në një luftë për të shpëtuar botën nga një specie e tmerrshme aliene.

Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles: The Movie (2022) me Titra Shqip
Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles: The Movie (2022) me Titra Shqip
Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles: The Movie (2022) me Titra Shqip
Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles: The Movie (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles: The Movie
Vlerësimi IMDb 5.8 3,858 vota
Vlerësimi TMDb 7.417 90 vota

Regjizori

Andy Suriano
Regjizori

Aktorët

Ben Schwartz isLeo / Janitor Man (voice)
Leo / Janitor Man (voice)
Omar Benson Miller isRaph / Office Man 1 (voice)
Raph / Office Man 1 (voice)
Brandon Mychal Smith isMikey / Foot Soldier 1 (voice)
Mikey / Foot Soldier 1 (voice)
Josh Brener isDonnie / Security AI / Tank AI / Dragged Man (voice)
Donnie / Security AI / Tank AI / Dragged Man (voice)
Haley Joel Osment isCasey Jones / Foot Soldier 3 (voice)
Casey Jones / Foot Soldier 3 (voice)
Eric Bauza isSplinter / Additional Characters (voice)
Splinter / Additional Characters (voice)
Kat Graham isApril O'Neil / Café Woman 3 (voice)
April O'Neil / Café Woman 3 (voice)
Jim Pirri isKrang One / Military Soldier 1 (voice)
Krang One / Military Soldier 1 (voice)
Toks Olagundoye isKrang Two / Military Woman (voice)
Krang Two / Military Woman (voice)
Rhys Darby isHypno-Potamus (voice)
Hypno-Potamus (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Kickboxer 5: The Redemption 1995
Finding Nemo (2003) me Dublim Shqip
Aladdin (1992) me Titra Shqip
Kidnapping Mr. Heineken (2015) me Titra Shqip
The Spy Who Dumped Me (2018) me Titra Shqip
Spider-Man: Far From Home (2019) me Titra Shqip
Chavez Cage of Glory (2013) me Titra Shqip
Journey to the Center of the Earth (2008) me Titra Shqip
The Avengers (2012) me Titra Shqip
Thar (2022) me Titra Shqip
The Ice Age Adventures of Buck Wild (2022) me Titra Shqip
Red Riding Hood (2006) me Dublim Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit