Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 330 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1itofferte.xyz
Rise (2022) me Titra Shqip

Rise (2022) me Titra Shqip

Një mbret do të vijë nga përtej detit.Jun. 23, 2022USA113 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Pasi emigruan në Greqi nga Nigeria, Vera dhe Charles Antetokounmpo luftuan për të mbijetuar dhe për të siguruar pesë fëmijët e tyre, ndërsa jetonin nën kërcënimin e përditshëm të dëbimit. Të dëshpëruar për të marrë nënshtetësinë greke, por të minuar nga një sistem që i bllokonte në çdo hap, vizioni, vendosmëria dhe besimi i familjes i nxorrën nga errësira për të nisur karrierën e tre kampionëve të NBA-së.

Rise (2022) me Titra Shqip
Rise (2022) me Titra Shqip
Rise (2022) me Titra Shqip
Rise (2022) me Titra Shqip
Rise (2022) me Titra Shqip
Rise (2022) me Titra Shqip
Rise (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Rise
Vlerësimi IMDb 7.1 2,477 vota
Vlerësimi TMDb 7.3 50 vota

Regjizori

Akin Omotoso
Regjizori

Aktorët

Uche Agada isGiannis Antetokounmpo
Giannis Antetokounmpo
Dayo Okeniyi isCharles Antetokounmpo
Charles Antetokounmpo
Yetide Badaki isVeronica Antetokounmpo
Veronica Antetokounmpo
Ral Agada isThanasis Antetokounmpo
Thanasis Antetokounmpo
Jaden Osimuwa isKostas Antetokounmpo
Kostas Antetokounmpo
Elijah Sholanke isAlexandros Antetokounmpo
Alexandros Antetokounmpo
Taylor Nichols isJohn Hammond
John Hammond
Panos Koronis isTakis Zivas
Takis Zivas
Manish Dayal isKevin Stephanides
Kevin Stephanides
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Sniper: Reloaded 2011
Private Property (2022) me Titra Shqip
In the Tall Grass (2019) me Titra Shqip
The Clovehitch Killer (2018)
Kickboxer: Vengeance 2016
Melissa P. (2005) me Titra Shqip
Surge (2020) me Titra Shqip
Those Who Wish Me Dead (2021)
Really Love (2020) me Titra Shqip
White Boy Rick (2018) me Titra Shqip
Multiverse (2021) me Titra Shqip
Naduvan (2021) me Titra Shqip