Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 31 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Riot Girls (2019) me Titra Shqip

Riot Girls (2019) me Titra Shqip

Dy vajza, dy banda, pa rregullaSep. 13, 2019Canada81 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në një tjetër 1995, një sëmundje misterioze i ka zhdukur të gjithë të rriturit. Në këtë epokë të re, dy banda përballen me njëra-tjetrën në një luftë brutale për territor, burime dhe mbijetesë. ,

Riot Girls (2019) me Titra Shqip
Riot Girls (2019) me Titra Shqip
Riot Girls (2019) me Titra Shqip
Titulli origjinal Riot Girls
Vlerësimi IMDb 4.5 684 vota
Vlerësimi TMDb 5 23 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Doing Hard Time (2004) me Titra Shqip
2099: The Soldier Protocol (2019) me Titra Shqip
Godzilla 2014
John Wick (2014) me Titra Shqip
Trollhunters: Rise of the Titans (2021) me Titra Shqip
The Man from U.N.C.L.E. (2015) me Titra Shqip
Seal Team Eight: Behind Enemy Lines (2014) me Titra Shqip
The Osiris Child (2016) me Titra Shqip
The Lazarus Effect (2015) me Titra Shqip
Detective Chinatown 3 (2021) me Titra Shqip
The Matrix Revolutions (2003) me Titra Shqip
Prometheus (2012) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit