Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 112 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Righteous Kill (2008) me Titra Shqip

Righteous Kill (2008) me Titra Shqip

Shumica e njerëzve e respektojnë distinktivin. Të gjithë e respektojnë armën.Sep. 11, 2008USA101 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Dy detektivë veteranë të qytetit të Nju Jorkut punojnë për të identifikuar lidhjen e mundshme midis një vrasjeje të fundit dhe një rasti që ata besojnë se e kanë zgjidhur vite më parë; a ka një vrasës serial të lirë dhe ndoshta e kanë vënë personin e gabuar pas hekurave?

Righteous Kill (2008) me Titra Shqip
Righteous Kill (2008) me Titra Shqip
Righteous Kill (2008) me Titra Shqip
Righteous Kill (2008) me Titra Shqip
Righteous Kill (2008) me Titra Shqip
Titulli origjinal Righteous Kill
Vlerësimi IMDb 6 88,335 vota
Vlerësimi TMDb 5.932 1,021 vota

Regjizori

Jon Avnet
Regjizori

Aktorët

Robert De Niro isDetective Tom 'Turk' Cowan
Detective Tom 'Turk' Cowan
Al Pacino isDetective Dave 'Rooster' Fisk
Detective Dave 'Rooster' Fisk
Carla Gugino isKaren Corelli
Karen Corelli
John Leguizamo isDetective Simon Perez
Detective Simon Perez
50 Cent isSpider
Spider
Donnie Wahlberg isDetective Ted Riley
Detective Ted Riley
Brian Dennehy isLieutentant Hingis
Lieutentant Hingis
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Sweet November (2001) me Titra Shqip
Agora (2009) me Titra Shqip
Curse of the Golden Flower (2006) me Titra Shqip
Die Another Day (2002) me Titra Shqip
Thirteen Lives (2022) me Titra Shqip
Star Wars: Episode III – Revenge of the Sith 2005
Inception (2010) me Titra Shqip
The Mystery of Her (2022) me Titra Shqip
Paul Blart: Mall Cop 2 (2015) me Titra Shqip
Sonic the Hedgehog (2020) me Titra Shqip
Stillwater (2021) me Titra Shqip
The Red Sea Diving Resort (2019) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit