Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 102 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1sbanh.com
Revenge of the Green Dragons (2014) me Titra Shqip

Revenge of the Green Dragons (2014) me Titra Shqip

Ëndrra Amerikane nuk është falasMar. 15, 2014Hong Kong95 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një histori e vërtetë emigrantësh e vendosur në sfondin e gjallë të Flushing, N.Y. në vitet 1980 dhe 1990.

Revenge of the Green Dragons (2014) me Titra Shqip
Titulli origjinal Revenge of the Green Dragons
Vlerësimi IMDb 5.3 4,095 vota
Vlerësimi TMDb 5.378 74 vota

Regjizori

Andrew Lau
Regjizori

Aktorët

Ray Liotta isMichael Bloom
Michael Bloom
Kevin Wu isSteven
Steven
Jin Au-Yeung isDetective Tang
Detective Tang
Carl Li isChicken Wing
Chicken Wing
Leonard Wu isChen I Chung
Chen I Chung
Eugenia Yuan isSnakehead Mama
Snakehead Mama
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Tender Bar (2021) me Titra Shqip
Avengers: Endgame 2019 me Titra Shqip
The Prey (2011) me Titra Shqip
Attack on Finland (2021) me Titra Shqip
Planet Hulk (2010) me Titra Shqip
Reign of Assassins (2010) me Titra Shqip
Habit (2021) me Titra Shqip
Venom: Let There Be Carnage (2021) me Titra Shqip
Battleship (2012) me Titra Shqip
The Souvenir (2019) me Titra Shqip
Love, Sex and Pandemic (2022) me Titra Shqip
The Bad Guys (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit