Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 140 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1fcom
Return of the Jedi 1983 me Titra Shqip

Return of the Jedi 1983 me Titra Shqip

Perandoria bie...May. 25, 1983United States135 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë


Përshkrimi i Filmit

Luke Skywalker (Hamill) ka kohë që lufton me perandorinë e keqe me miqtë e tij, duke përfshirë aventurierin Han Solo (Ford). Ata po përgatiten për përballjen përfundimtare dhe Luka mëson se Dart Vader i tmerrshëm, armiku më i madh i protestuesve, është në të vërtetë babai i tij.

Kryengritja është e pasuksesshme dhe Luka kapet nga trupat e perandorit të cilët përpiqen ta sjellin të riun në anën e tij. Por Luka nuk dorëzohet, ai dëshiron të vrasë tiranin dhe për ta bërë këtë ai lufton me babanë e tij dhe e plagos rëndë.

Episodi i tretë dhe i fundit i trilogjisë të viteve 80′ “Luftërat e Yjeve” krijuar nga George Lucas: efekte speciale të kuruara me përpikmëri dhe një histori që përfshin të gjitha pasazhet tradicionale të kinemasë aventureske.

Return of the Jedi 1983 me Titra Shqip
Return of the Jedi 1983 me Titra Shqip
Return of the Jedi 1983 me Titra Shqip
Return of the Jedi 1983 me Titra Shqip
Return of the Jedi 1983 me Titra Shqip
Return of the Jedi 1983 me Titra Shqip
Return of the Jedi 1983 me Titra Shqip
Return of the Jedi 1983 me Titra Shqip
Return of the Jedi 1983 me Titra Shqip
Return of the Jedi 1983 me Titra Shqip
Titulli origjinal Return of the Jedi
Vlerësimi IMDb 8.3 968,569 vota
Vlerësimi TMDb 7.9 11,410 vota

Regjizori

George Lucas
Regjizori

Aktorët

Mark Hamill isLuke Skywalker
Luke Skywalker
Carrie Fisher isPrincess Leia
Princess Leia
Billy Dee Williams isLando Calrissian
Lando Calrissian
Peter Mayhew isChewbacca
Chewbacca
Sebastian Shaw isAnakin Skywalker
Anakin Skywalker
Ian McDiarmid isThe Emperor
The Emperor
Frank Oz isYoda (voice)
Yoda (voice)
James Earl Jones isVoice of Darth Vader (voice)
Voice of Darth Vader (voice)
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Cosmic Sin 2021
Species 1995
Cloud Atlas (2012) me Titra Shqip
Zanox (2022) me Titra Shqip
Radhe: Your Most Wanted Bhai (2021)
I Am Wrath (2016) me Titra Shqip
Double Team (1997) me Titra Shqip
A Walk in the Woods (2015) me Titra Shqip
Iron Man 2 (2010) me Titra Shqip
Decibel (2022) me Titra Shqip
Shadow Master (2022) me Titra Shqip
Knowing (2009) me Titra Shqip