Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 383 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Respect the Jux (2022) me Titra Shqip

Respect the Jux (2022) me Titra Shqip

Ëndrra është për marrjenMay. 06, 2022USANot Rated
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një i ri i korruptuar shkon në Shtetet e Bashkuara në kërkim të ëndrrës amerikane dhe formon një bandë hajdutësh për ta marrë atë.

Respect the Jux (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Respect the Jux
Vlerësimi IMDb 1.8 9 vota
Vlerësimi TMDb 5 1 vota

Regjizori

Anna Abrams
Regjizori

Aktorët

Tobias Truvillion isDetective Johnson
Detective Johnson
Roy Nowlin isPolice Officer / Stunt Driver
Police Officer / Stunt Driver
Tony Crane isHutcherson
Hutcherson
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Paper Tigers 2021
Mr. Nice (2010) me Titra Shqip
Miss Pettigrew Lives for a Day 2008
In Good Company (2004) me Titra Shqip
The Empire Strikes Back 1980
The Marine 4: Moving Target (2015) me Titra Shqip
Sex and the City 2 (2010) me Titra Shqip
The Hunger Games: Catching Fire (2013) me Titra Shqip
Deadpool 2 2018
Sniper 2 2002 me Titra Shqip
Chaos Walking 2021
Lie with Me (2005) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit