Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 150 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.sh
Resident Evil: Retribution (2012) me Titra Shqip

Resident Evil: Retribution (2012) me Titra Shqip

Beteja e fundit fillonSep. 12, 2012Canada95 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Virusi T vazhdon të përhapet në planetin Tokë, tashmë i reduktuar në një sitë nga masat e zombive që vrasin këdo që përpiqet t’i bllokojë rrugën. Brenda kompleksit Umbrella Corporation, pasi zgjohet, Alice (Milla Jovovich) rifillon luftën për të shpëtuar racën njerëzore dhe për të kapur ata që janë përgjegjës për pandeminë, duke përfunduar e përfshirë në një ndjekje të gjatë që, nga Uashingtoni në Tokio, nëpërmjet Moskës, e detyron atë të rishikojë të gjitha siguritë e saj për shkak të një zbulimi tronditës që prish gjithçka në të cilën ajo ka besuar gjithmonë. E ndihmuar nga Leon Kennedy (Johann Urb) dhe Luther (Boris Kodjoe), asaj do t’i duhet të luftojë me të frikshmen Jill Valentine (Sienna Guillory) dhe Bad Machine (Michelle Rodriguez), të gatshëm të bëjnë gjithçka për të mbrojtur sekretet e Umbrella.

Resident Evil: Retribution (2012) me Titra Shqip
Resident Evil: Retribution (2012) me Titra Shqip
Resident Evil: Retribution (2012) me Titra Shqip
Resident Evil: Retribution (2012) me Titra Shqip
Resident Evil: Retribution (2012) me Titra Shqip
Resident Evil: Retribution (2012) me Titra Shqip
Resident Evil: Retribution (2012) me Titra Shqip
Resident Evil: Retribution (2012) me Titra Shqip
Resident Evil: Retribution (2012) me Titra Shqip
Resident Evil: Retribution (2012) me Titra Shqip
Titulli origjinal Resident Evil: Retribution
Vlerësimi IMDb 5.4 138,351 vota
Vlerësimi TMDb 5.8 3,169 vota

Regjizori

Aktorët

Sienna Guillory isJill Valentine
Jill Valentine
Li Bingbing isAda Wong
Ada Wong
Boris Kodjoe isLuther West
Luther West
Kevin Durand isBarry Burton
Barry Burton
Johann Urb isLeon S. Kennedy
Leon S. Kennedy
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Mission: Possible 2021
Thar (2022) me Titra Shqip
28 Weeks Later (2007) me Titra Shqip
The Orphanage (2007) me Titra Shqip
Alien Raiders (2008) me Titra Shqip
Great White (2021) me Titra Shqip
Spider-Man (2002) me Titra Shqip
The Bunker Game (2022) me Titra Shqip
Boss Level (2021) me Titra Shqip
The White Storm 2: Drug Lords (2019) me Titra Shqip
Immortals 2011 me Titra Shqip
The Gray Man (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit