Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 122 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1sblanh.com
  • Server 2streamlare.com
  • Server 3itofferte.xyz
Remember the Titans (2000) me Titra Shqip

Remember the Titans (2000) me Titra Shqip

Historia shkruhet nga fituesit.Sep. 29, 2000USA113 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pasi udhëhoqi ekipin e tij të futbollit në 15 sezone fituese, trajneri Bill Yoast u degradua dhe zëvendësohet nga Herman Boone – i ashpër, me opinion dhe aq i ndryshëm nga Yoast i dashur sa mund të ishte. Dy burrat mësojnë të kapërcejnë mosmarrëveshjet e tyre dhe të kthejnë një grup të rinjsh armiqësor në kampionë.

Remember the Titans (2000) me Titra Shqip
Remember the Titans (2000) me Titra Shqip
Remember the Titans (2000) me Titra Shqip
Remember the Titans (2000) me Titra Shqip
Remember the Titans (2000) me Titra Shqip
Remember the Titans (2000) me Titra Shqip
Remember the Titans (2000) me Titra Shqip
Titulli origjinal Remember the Titans
Vlerësimi IMDb 7.8 215,385 vota
Vlerësimi TMDb 7.603 2,197 vota

Regjizori

Boaz Yakin
Regjizori

Aktorët

Denzel Washington isCoach Herman Boone
Coach Herman Boone
Will Patton isCoach Bill Yoast
Coach Bill Yoast
Wood Harris isJulius Campbell
Julius Campbell
Ryan Hurst isGerry Bertier
Gerry Bertier
Donald Faison isPetey Jones
Petey Jones
Craig Kirkwood isJerry 'Rev' Harris
Jerry 'Rev' Harris
Ethan Suplee isLouie Lastik
Louie Lastik
Kip Pardue isRonnie 'Sunshine' Bass
Ronnie 'Sunshine' Bass
Hayden Panettiere isSheryl Yoast
Sheryl Yoast
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Sam & Kate (2022) me Titra Shqip
Seal Team Eight: Behind Enemy Lines (2014) me Titra Shqip
Partisan (2015) me Titra Shqip
Runt (2021) me Titra Shqip
Gimme Shelter (2013) me Titra Shqip
Meetings with Remarkable Men 1979
Selma (2014) me Titra Shqip
The Circle (2017) me Titra Shqip
Grace of Monaco (2014) me Titra Shqip
Bad Santa (2003) me Titra Shqip
Camp X-Ray (2014) me Titra Shqip
A Serious Man (2009) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit