Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 182 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Reindeer Games (2000) me Titra Shqip

Reindeer Games (2000) me Titra Shqip

Kurthi është vendosur. Loja është aktive.Feb. 25, 2000United States124 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Rudy del nga burgu dhe takon Ashley, korrespodenten e tij. Të dy e duan njëri-tjetrin, por vëllai i saj, Gabriel, po bën komplot në hije. Ai beson se Rudy i di mirë sekretet e një kazinoje dhe përpiqet ta shfrytëzojë atë për të bërë grabitjen e jetës.

Reindeer Games (2000) me Titra Shqip
Reindeer Games (2000) me Titra Shqip
Reindeer Games (2000) me Titra Shqip
Reindeer Games (2000) me Titra Shqip
Reindeer Games (2000) me Titra Shqip
Reindeer Games (2000) me Titra Shqip
Reindeer Games (2000) me Titra Shqip
Reindeer Games (2000) me Titra Shqip
Reindeer Games (2000) me Titra Shqip
Titulli origjinal Reindeer Games
Vlerësimi IMDb 5.8 38,007 vota
Vlerësimi TMDb 5.7 455 vota

Regjizori

Aktorët

Ben Affleck isRudy Duncan
Rudy Duncan
Gary Sinise isGabriel Mercer
Gabriel Mercer
Charlize Theron isAshley Mercer
Ashley Mercer
Dennis Farina isJack Banks
Jack Banks
James Frain isNick Cassidy
Nick Cassidy
Mark Acheson isMean Guard
Mean Guard
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Nightmare Alley (2021) me Titra Shqip
Semper Fi (2019) me Titra Shqip
Etharkkum Thunindhavan (2022) me Titra Shqip
Bad Samaritan (2018) me Titra Shqip
Warning (2021) me Titra Shqip
Law Abiding Citizen (2009) me Titra Shqip
Baby’s Day Out (1994) me Dublim Shqip
Sliver (1993) me Titra Shqip
Swamp Lion (2021) me Titra Shqip
Tracks (2013) me Titra Shqip
Flashback (2021) me Titra Shqip
Disclosure 1994