Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 52 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1sblongvu.com
Redirected (2014) me Titra Shqip

Redirected (2014) me Titra Shqip

Krimi i drejtë. Vend i gabuar.Jan. 10, 2014Lithuania99 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Katër miq mbeten të bllokuar në Evropën Lindore dhe duhet të bëhen vrasës, prostituta, policë të korruptuar, kontrabandistë dhe më shumë për t’u kthyer në shtëpi.

Redirected (2014) me Titra Shqip
Titulli origjinal Redirected
Vlerësimi IMDb 6.4 34,171 vota
Vlerësimi TMDb 5.8 313 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Sicario (2015) me Titra Shqip
Mortal Kombat 1995 me Titra Shqip
Dunkirk (2017) me Titra Shqip
Collision (2022) me Titra Shqip
The Battle at Lake Changjin: Water Gate Bridge (2022) me Titra Shqip
Muppets Haunted Mansion (2021) me Titra Shqip
All the Old Knives (2022) me Titra Shqip
Silent Night (2020) me Titra Shqip
Extraction (2020) me Titra Shqip
Memory (2022) me Titra Shqip
Reno 911! The Hunt for QAnon (2021) me Titra Shqip
Cuban Fury (2014) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit