Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 96 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1sblongvu.com
Redeemer (2014) me Titra Shqip

Redeemer (2014) me Titra Shqip

Ata duhet të paguajnë për mëkatet e tijSep. 18, 2014Chile88 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një ish-vrasës i një karteli droge bëhet një vigjilent për të paguar mëkatet e tij dhe për të gjetur shpengimin.

Redeemer (2014) me Titra Shqip
Redeemer (2014) me Titra Shqip
Redeemer (2014) me Titra Shqip
Redeemer (2014) me Titra Shqip
Titulli origjinal Redeemer
Vlerësimi IMDb 5.4 1,262 vota
Vlerësimi TMDb 6.2 56 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Seobok (2021) me Titra Shqip
Chinese Speaking Vampires (2021) me Titra Shqip
Novocaine (2001) me Titra Shqip
Blood and Bone (2009) me Titra Shqip
Finding ‘Ohana (2021)
Kundo: Age of the Rampant (2014) me Titra Shqip
Rambo: First Blood Part II (1985) me Titra Shqip
Aftermath (2021) me Titra Shqip
L.A. Confidential (1997) me Titra Shqip
The Man with the Iron Fists 2012
Cloudy Mountain (2021) me Titra Shqip
Criminal Activities (2015) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit