Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 224 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws
Red Stone (2021) me Titra Shqip

Red Stone (2021) me Titra Shqip

Dec. 03, 2021USA100 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Me një plumb, jeta e Motley-t del jashtë kontrollit, pasi ai detyrohet të largohet nga zotëria i pamëshirshëm i krimit, Jed Haywood. Vëllai i mikut më të mirë të Haywood, Boons, vdiq së fundmi në një aksident të tmerrshëm me makinë dhe sot është funerali. Ai ka 10 orë për të sjellë Motley dhe për të shkuar në varreza. Gjatë një dite, Motley dhe Boon luajnë një lojë mace dhe miu ndërsa fati i tyre i bashkon për një përballje klimatike.

Red Stone (2021) me Titra Shqip
Red Stone (2021) me Titra Shqip
Red Stone (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Red Stone
Vlerësimi IMDb 2.6 8 vota
Vlerësimi TMDb 6.3 3 vota

Regjizori

Jazzie Dash
Regjizori

Aktorët

Michael Cudlitz isJed Haywood
Jed Haywood
Mike Dopud isAgent Tanner
Agent Tanner
Jason Douglas isSheriff Quincy
Sheriff Quincy
Dash Melrose isMotley Adams
Motley Adams
Joey Garza isBike kid (uncredited)
Bike kid (uncredited)
Amber McNutt isBar Manager
Bar Manager
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Triple Threat (2019) me Titra Shqip
The Beta Test (2021) me Titra Shqip
Planet Terror (2007) me Titra Shqip
Redirected (2014) me Titra Shqip
Derailed (2002) me Titra Shqip
Edge of Darkness (2010) me Titra Shqip
Black Widow (2021) me Titra Shqip
Night Drive (2022) me Titra Shqip
The Fool (2014) me Titra Shqip
The Mauritanian 2021
Crimson Peak (2015) me Titra Shqip
Shark Bait (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit