Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 131 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3viewsb.com
Red Snow (2019) me Titra Shqip

Red Snow (2019) me Titra Shqip

Oct. 02, 2019Canada100 Min.TV-PG
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Red Snow është një aventurë dramatike që fillon kur Dylan, një ushtar i Gwich’in nga Arktiku Kanadez, kapet në një pritë në Panjwayi, Afganistan. Kapja dhe marrja në pyetje e tij nga një komandant taliban lëshon një sasi kujtimesh të lidhura me dashurinë dhe vdekjen e kushëririt të tij inuit, Asana, dhe e lidh atë më pranë një familjeje pashtune ndërsa ata arratisen nëpër peizazhe të pabesë dhe përmes një stuhie që bëhet çelësi i tyre për mbijetesë. .

Red Snow (2019) me Titra Shqip
Titulli origjinal Red Snow
Vlerësimi IMDb 4.5 148 vota
Vlerësimi TMDb 5 6 vota

Regjizori

Aktorët

Tantoo Cardinal isGrandmother Ruth
Grandmother Ruth
Samuel Marty isDylan Nadazeau (Age 16)
Dylan Nadazeau (Age 16)
Link Baker isSweetie
Sweetie
Asivak Koostachin isDylan Nadazeau
Dylan Nadazeau
Anousha Alamian isSenior Taliban Commander
Senior Taliban Commander
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

GoodFellas (1990) me Titra Shqip
Draft Day (2014) me Titra Shqip
Passion (1983) Film Shqiptar
Skin Trade (2014) me Titra Shqip
After (2019) me Titra Shqip
Bāhubali: The Beginning (2015) me Titra Shqip
Merantau (2009) me Titra Shqip
All I Want for Christmas (1991) me Titra Shqip
Barbershop: The Next Cut 2016
Çifti i Lumtur aka The Happy Couple (1975) Film Shqiptar
Sniper 1993 me Titra Shqip
Crash 2005