Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 226 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.sh
Red Rocket (2021) me Titra Shqip

Red Rocket (2021) me Titra Shqip

Dec. 10, 2021USA130 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

I gjendur në telashe në Los Anxhelos, ish-ylli i pornos Mikey Saber vendos të zvarritet përsëri në qytetin e tij të Teksasit, ku jeton ish-gruaja dhe vjehrra. Ashtu siç duket se familja jofunksionale po ecën përpara, Mikey takon një grua të re të quajtur Strawberry e cila punon në arkë në një dyqan donutash. Dhe kështu ai kthehet në zakonet e tij të vjetra.

Red Rocket (2021) me Titra Shqip
Red Rocket (2021) me Titra Shqip
Red Rocket (2021) me Titra Shqip
Red Rocket (2021) me Titra Shqip
Red Rocket (2021) me Titra Shqip
Red Rocket (2021) me Titra Shqip
Red Rocket (2021) me Titra Shqip
Red Rocket (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Red Rocket
Vlerësimi IMDb 7.5 3,719 vota
Vlerësimi TMDb 6.8 15 vota

Regjizori

Sean Baker
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

A Fighting Man (2014) me Titra Shqip
The Red Ghost (2021) me Titra Shqip
The Time Traveler’s Wife (2009) me Titra Shqip
Endless Rain (2021) me Titra Shqip
Men with Brooms 2002
House of Flying Daggers (2004) me Titra Shqip
Colombiana (2011) me Titra Shqip
The Black Square (2021) me Titra Shqip
The Ice Demon (2021) me Titra Shqip
12 Mighty Orphans (2021) me Titra Shqip
Hot Tub Time Machine (2010) me Titra Shqip
Citation 2020

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit