Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 115 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com
Red Riding Hood (2006) me Dublim Shqip

Red Riding Hood (2006) me Dublim Shqip

Më mirë të të ha ty, e dashura ime...Jun. 27, 2006USA84 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Adoleshentja Claire do të preferonte më mirë të rrinte me miqtë e saj në qendër tregtare sesa të qëndronte në shtëpi me vëllain e saj Matt ndërsa gjyshja kujdeset për fëmijët. Kush nuk do ta bënte? Fatkeqësisht, gjyshja nuk do ta lërë Klerin të dalë nga shtëpia. Më keq, ajo këmbëngul që Claire dhe Matt të dëgjojnë ripërpunimin e saj të përrallës klasike të Brothers Grimm “Kësulëkuqja”. Për fat të mirë, gjyshja ka një sens humori dhe shton disa kthesa moderne. Claire e imagjinon veten si Red, dhe vëllai i saj, prindërit dhe gjyshja si….vëllai, prindërit dhe gjyshja.

Red Riding Hood (2006) me Dublim Shqip
Titulli origjinal Red Riding Hood
Vlerësimi IMDb 3.5 1,243 vota
Vlerësimi TMDb 6.1 18 vota

Regjizori

Aktorët

Henry Cavill isThe Hunter
The Hunter
Morgan Thompson isClaire / Red
Claire / Red
Sam Oz Stone isMatt / Rusty (as Sam Stone)
Matt / Rusty (as Sam Stone)
Debi Mazar isRed's Mom
Red's Mom
Joey Fatone isJack De Wolf / Big Bad Wolf
Jack De Wolf / Big Bad Wolf
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Cold Prey II (2008) me Titra Shqip
Toy Story 4 (2019) me Dublim Shqip
Wrong Turn 6: Last Resort 2014 me Titra Shqip
Orphan: First Kill (2022) me Titra Shqip
Jeepers Creepers 2 (2003) me Titra Shqip
Infection (2004) me Titra Shqip
Dumbo (1941) me Dublim Shqip
Transference (2020)
Herbie Fully Loaded (2005) me Titra Shqip
Jeepers Creepers: Reborn (2021) me Titra Shqip
Chance (2020)
Sleeping Beauty (1959) me Dublim Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit