Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 377 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1diasfem.com
Red Dot 2021 me Titra Shqip

Red Dot 2021 me Titra Shqip

Feb. 11, 2021Sweden86 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

David dhe Nadja janë një çift i ri duke luftuar me probleme martesore. Shtatzënia e Nadja përfaqëson një mundësi për të rindezur marrëdhëniet e tyre, kështu që ata vendosin të largohen për një pushim skijimi në hapësirat madhështore të Suedisë Veriore. Por pas një grindjeje të thjeshtë me dy gjuetarë vendas, dalja e tyre romantike gradualisht kthehet në një makth. Së shpejti në çadrën e tyre shfaqet një pikë e kuqe lazer, duke i detyruar ata të ikin në pyjet e ftohtë dhe të pamëshirshme. Të izoluar plotësisht në male, ata ndiqen nga snajperë të rrezikshëm. Gjatë kësaj gjuetie sadiste, e kaluara e çiftit kthehet për t’i ndjekur ata.

Red Dot 2021 me Titra Shqip
Red Dot 2021 me Titra Shqip
Red Dot 2021 me Titra Shqip
Titulli origjinal Red Dot
Vlerësimi IMDb 5.5 11,035 vota
Vlerësimi TMDb 5.9 474 vota

Regjizori

Alain Darborg
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Novice (2021) me Titra Shqip
The Mauritanian 2021
Momentum (2015) me Titra Shqip
Blowback (2022) me Titra Shqip
Hotel Poseidon (2021) me Titra Shqip
Bound (1996) me Titra Shqip
Hunter Killer (2018) me Titra Shqip
The Connection (2014) me Titra Shqip
The Witch: Part 2. The Other One (2022) me Titra Shqip
Meander (2021) me Titra Shqip
The Man with the Iron Heart 2017
28 Hotel Rooms (2012) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit