Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 95 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Red Dawn (2012) me Titra Shqip

Red Dawn (2012) me Titra Shqip

Mirësevini në Shtëpinë e Trimave.Mar. 15, 2012United States93 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një fuqi jashtë shtetit çuditërisht pushton Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Pas tronditjes fillestare, të ndjekur nga masakra dhe internime në kampet e punës, të mbijetuarit ende në gjendje të lirë vendosin të bashkojnë forcat kundër armikut. Midis tyre ka edhe një grup studentësh që u larguan në male.

Red Dawn (2012) me Titra Shqip
Red Dawn (2012) me Titra Shqip
Titulli origjinal Red Dawn
Vlerësimi IMDb 5.4 74,479 vota
Vlerësimi TMDb 5.6 1,207 vota

Regjizori

Dan Bradley
Regjizori

Aktorët

Chris Hemsworth isJed Eckert
Jed Eckert
Josh Peck isMatt Eckert
Matt Eckert
Josh Hutcherson isRobert Kitner
Robert Kitner
Isabel Lucas isErica Martin
Erica Martin
Connor Cruise isDaryl Jenkins
Daryl Jenkins
Jeffrey Dean Morgan isCol. Andy Tanner
Col. Andy Tanner
Michael Beach isMayor Jenkins
Mayor Jenkins
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Fantastic Four (2005) me Titra Shqip
13 Minutes (2021) me Titra Shqip
House of Gucci (2021) me Titra Shqip
The Weekend Away (2022) me Titra Shqip
Kingdom (2019) me Titra Shqip
Rush Hour 3 2007 me Titra Shqip
The Hunger Games: Mockingjay – Part 1 (2014) me Titra Shqip
The Girl in the Bathtub (2018) me Titra Shqip
Fortress: Sniper’s Eye (2022) me Titra Shqip
Outlander (2008) me Titra Shqip
Breaking (2022) me Titra Shqip
Fullmetal Alchemist (2017) me Titra Shqip